Är du en ledande befattningshavare?
Detta seminarium är särskilt för dig som har en ledande befattning i din organisation.
En av våra experter kommer att förklara vad det nya cybersäkerhetsdirektivet NIS 2 handlar om och hur det kan påverka dig och din organisation. Kommer det att ha någon effekt på er? Om det har det, hur då?
Seminariumet äger rum på hotell Åsen i Anderstorp, i samarbete med Anderstorps Näringslivsförening.
Nyheter
2026-03-04
AI-tåget rullar in i Jönköping i maj! 🚂🔥
Den 28 maj kl. 16.00–19.00 får vi besök av en riktigt spännande AI-roadshow hos INVID i Jönköping – och du är varmt välkommen!
2026-02-25
Säkerhetsseminarium 23/4: Att vara leverantör i ett säkerhetsstyrt Sverige
Säkerhet är idag avgörande för att få göra affärer. Välkommen till ett kostnadsfritt frukostseminarium om nya säkerhetskrav och hur du positionerar din verksamhet rätt.
2026-02-16
Utmanande marknad just nu för klientdatorer, minnen och lagring
En utmanande marknad med stigande priser och längre leveranstider påverkar just nu klientdatorer, minnen och lagring. Här delar vi vad det innebär för dig – och hur du kan planera smartare, säkra tillgången och skapa bättre förutsägbarhet framåt.
Vill du veta mer om vad vi gör och vad som är på gång?
Skriv upp dig här för något, eller några, av våra nyhetsbrev, så får du ta del av nyheter, tips och trix och inbjudningar.
